Pokoje w Nałęczowie

tel. 607 88 33 30

Nałęczów to piękne uzdrowiskowe miasteczko w województwie lubelskim, położone w atrakcyjnym trójkącie turystycznym: Puławy – Kazimierz Dolny – Nałęczów.
Uzdrowisko powstało w 1878 roku, ma profil ściśle kardiologiczny, a leczyli się tutaj słynni pisarze – Stefan Żeromski, Bolesław Prus czy Henryk Sienkiewicz. W powrocie do zdrowia pomaga tutejszy mikroklimat sprzyjający naturalnemu obniżeniu się ciśnienia tętniczego krwi oraz zmniejszeniu dolegliwości serca.

Nałęczów to miejsce, gdzie atrakcje turystyczne i liczne zabytki, harmonizują z naturą. Zainteresowani zwiedzaniem i eksploracją goście, mogą odkrywać miejsca takie jak :

Pałac Małachowskich – Muzeum Bolesława Prusa, Chata Żeromskiego na Armatniej Górze – budowla w stylu zakopiańskim (obecnie Muzeum), Kościół Św. Karola Boromeusza, liczne zabytkowe wille: Oktawia, Podgórze, Tolin, Zofijówka, a także – Kino Cisy, gdzie często odbywają się ciekawe wystawy, koncerty i seanse filmowe.

W centrum miasta znajduje się 25 hektarowy park Zdrojowy ze stawem i z historyczną zabudową – pałac Małachowskich, sanatorium „Książę Józef”, Stare Łazienki, Werandki, Domek Gotycki – i nowszymi budowlami (Dom Zdrojowy, „Pawilon Angielski”, sanatorium uzdrowiskowe „Rolnik”, SPA „Atrium”, „Termy Pałacowe”).

Na tych, którzy lubią dobrą zabawę czekają również imprezy taneczne w CSW Energetyk, Klubie Atrium czy willi Wołyń. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Fani natury i dzikiej przyrody mogą natomiast spędzać długie godziny na spacerach czy przejażdżkach rowerowych po Nałęczowie i okolicach – Ciche Wąwozy lessowe, pachnące lasy, ścieżki pośród drzew i rozległych pól… Nasze okolice oferują Wam mnóstwo miejsc, które zapewnią Wam relaks i przepiękne wspomnienia.

W Nałęczowie niewątpliwie znajdziecie także świetne restauracje i klimatyczne kawiarenki, wielopokoleniową piekarnię „Zubrzyccy”, cukiernie i lodziarnie.

Polecamy również eskapady do Kazimierza Dolnego, Puław, Janowca, Lublina.

Nałęczów łączy w sobie niezbędne elementy wypoczynku i rozrywki. Zapraszamy Was do naszej oazy spokoju i mamy nadzieję, że zakochacie się w tym miejscu tak jak my!

http://podorzechami.net/Pokoje
Dla naszych gości przygotowaliśmy 3 pokoje dwuosobowe ze współdzieloną łazienką.To doskonałe rozwiązanie na wyjazd z rodziną.
http://podorzechami.net/Apartament
Jeszcze leżąc w łóżku, rozkoszujemy się widokiem ogrodu. Przez uchylone okno dobiega śpiew ptaków i zapach iglastych, aromatycznych drzew.
http://podorzechami.net/O%20Nałęczowie
Nałęczów to Miasto Ogród z pięknym Parkiem Zdrojowym i pięknymi Willami których historia sięga początków poprzedniego stulecia.