Pokoje w Nałęczowie

tel. 607 88 33 30

Jeszcze leżąc w łóżku, rozkoszujemy się widokiem ogrodu. Przez uchylone okno dobiega śpiew ptaków i zapach iglastych, aromatycznych drzew.
Posiłek z łatwością można przygotować w aneksie kuchennym z pełnym wyposażeniem – płytą indukcyjną, zmywarką, kuchenką mikrofalową. Naszym gościom oferujemy swobodny dostęp do ekologicznego ogródka, pełnego sezonowych warzyw.

W saloniku, możecie rozsiąść się na wielkiej, miękkiej kanapie bądź przy wspólnym stole w kąciku jadalnianym.
Cały apartament przygotowaliśmy z myślą o jak największym komforcie naszych gości. Oprócz standardowego wyposażenia, (telewizor, przestronne szafy, suszarka do włosów, ręczniki kąpielowe itd.)
Zadbaliśmy także o detale, takie jak szafka z siedziskiem (np. do zakładania butów), duży zegar i wiele innych, małych udogodnień.

Zachęcamy do relaksu i spędzania czasu w altanie, położonej w centralnej części ogrodu, tuż obok domku. Znajduje się tu solidny, drewniany stół z siedziskami, duży grill. To doskonałe miejsce na chwilę przy kawie, książce, bądź wspólne wieczorne biesiadowanie – nawet w deszczowy dzień jest tu przytulnie.
W ogrodzie czekają także inne atrakcje dla dużych i małych – trampolina, huśtawki, piaskownica, a dla fanów sportu – mała bramka do rodzinnych rozgrywek futbolowych.

Naszego zacisza, pilnuje ulubieniec rodziny i gości – łagodnie usposobiony pies Fiodor, który swoimi oczami i błyszczącą sierścią potrafi zawrócić w głowie miłośnikom zwierząt.

Bez wątpienia, w Domu pod Orzechami nie zabraknie naszym Gościom komfortu, ciepłej atmosfery i bliskości natury. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania, polecimy miejsca warte odwiedzenia w Nałęczowie, Kazimierzu Dolnym i okolicach.

http://podorzechami.net/Pokoje
Dla naszych gości przygotowaliśmy 3 pokoje dwuosobowe ze współdzieloną łazienką.To doskonałe rozwiązanie na wyjazd z rodziną.
http://podorzechami.net/Apartament
Jeszcze leżąc w łóżku, rozkoszujemy się widokiem ogrodu. Przez uchylone okno dobiega śpiew ptaków i zapach iglastych, aromatycznych drzew.
http://podorzechami.net/O%20Nałęczowie
Nałęczów to Miasto Ogród z pięknym Parkiem Zdrojowym i pięknymi Willami których historia sięga początków poprzedniego stulecia.