Pokoje w Nałęczowie

tel. 607 88 33 30

Dla naszych gości przygotowaliśmy 3 pokoje dwuosobowe ze współdzieloną łazienką.
To doskonałe rozwiązanie na wyjazd z rodziną bądź przyjaciółmi.
Każdy z pokoi posiada osobne wejście i jest wyposażony w telewizor, kuchenkę mikrofalową, lodówkę, czajnik. Będą na Was czekać także ręczniki kąpielowe i suszarka.

Tuż po przyjeździe na miejsce, możecie odetchnąć na dużym tarasie, który prowadzi do pokoi. To wspaniałe miejsce na wspólne posiłki, kawę, chwilę relaksu, a także… obserwowanie natury. Widok z tarasu obejmuje położony w pobliżu las i łąkę, po której lubią spacerować sarny.

Z okien Waszych pokoi zobaczycie nasz ogród, a w nim – drzewa orzecha, świerki, rozłożyste krzewy iglaste i kwiatowe. Pośród zieleni stoi przestronna altana z dużym drewnianym stołem i grillem. Mamy nadzieję, że znajdziecie chwilę, żeby rozkoszować się odpoczynkiem także i tutaj.

W ogrodzie czekają także inne atrakcje dla dużych i małych – trampolina, huśtawki, piaskownica, a dla fanów sportu – mała bramka do rodzinnych rozgrywek futbolowych.

Naszego zacisza, pilnuje ulubieniec rodziny i gości – łagodnie usposobiony pies Fiodor, który swoimi oczami i błyszczącą sierścią potrafi zawrócić w głowie miłośnikom zwierząt.

Bez wątpienia, w Domu pod Orzechami nie zabraknie naszym Gościom komfortu, ciepłej atmosfery i bliskości natury. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania, polecimy miejsca warte odwiedzenia w Nałęczowie, Kazimierzu Dolnym i okolicach.

Pokój 1

Pokój 2

Pokój 3

Łazienka

http://podorzechami.net/Pokoje
Dla naszych gości przygotowaliśmy 3 pokoje dwuosobowe ze współdzieloną łazienką.To doskonałe rozwiązanie na wyjazd z rodziną.
http://podorzechami.net/Apartament
Jeszcze leżąc w łóżku, rozkoszujemy się widokiem ogrodu. Przez uchylone okno dobiega śpiew ptaków i zapach iglastych, aromatycznych drzew.
http://podorzechami.net/O%20Nałęczowie
Nałęczów to Miasto Ogród z pięknym Parkiem Zdrojowym i pięknymi Willami których historia sięga początków poprzedniego stulecia.